Chystejte se na zimní sezonu již nyní. Jaké lyže nás čekají?

Firmy vyrábějící lyže se samozřejmě každý rok snaží o to, aby přišly se zajímavou novinkou, která bude mít za cíl oslovit rekreační i zkušené lyžaře. A jelikož řadu novinek prezentují již před započetím lyžařské sezony, pojďme se společně podívat na to, co letos můžeme čekat. První značkou budou lyže Atomic. Ta pro novou sezonu přichází hlavně s netradičním a moderním designem. Stejně tak ale značka zaujme i nabídkou špičkových modelů pro nejnáročnější, kterým dominuje model Redster Doubledeck XT. K dispozici by měly být i klasické modely XTI a XT. Novinky ale můžeme očekávat i v řadě lyží Vantage, které se aktuálně pyšní tenkou vrstvou karbonu.

Jak si stojí lyže Fischer?

Druhá poměrně známá značka, která má lyžařům pro nadcházející sezonu také co nabídnout. Vrcholem nabídky bude rozhodně lyže Fischer s označením PROGRESSOR F19 TI RACETRACK, která je označována za supersportovní lyži. Zde dominuje hlavně využití karbonu. Není to ale jediná novinka, která se k této značce váže. Zaujme také série závodních sjezdových lyží s označením RC4 WORLDCUP RC PRO RACE BOOSTER, popřípadě také modely PROGRESSOR F16 POWERRAIL. Značka ale myslela i na lyže dětské, kde rozhodně dominují modely s označením RC4 WC GS JR.

Jak je to se značkou Blizzard?

I ta je na našem trhu a na našich sjezdovkách oblíbená. Co nám nabídne pro nadcházející sezonu? Především modely, které jsou doplněny o karbonová vlákna, což zlepšuje pevnost, ale snižuje hmotnost. Podobné technologie budou využívat i lyže Head. Dále se značka Blizzard zaměřuje i na nové tvary svých lyží, stejně jako jednoduchý, ale přesto zajímavý elegantní design. Modely, na které se můžeme těšit, zahrnují série s označením Bodacious, Cochise, Bonafide. Ty by měly patřit mezi skutečnou špičku této firmy. Určitě to ale nebude jediné překvapení pro současné lyžaře.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>