Na golf jedině ve stylovém oblečení

oblečení na golfStejně jako ke každému jinému sportu, i ke golfu potřebujete základní vybavení, ale také dovednosti a zkušenosti. Co ale k tomuto sportu také neodmyslitelně patří, to je správně zvolený outfit. I proto se vyplatí oblečení na golf vybírat skutečně déle a vybrat takovou kombinaci, se kterou můžete na green bez obav vyrazit. Mějte totiž na paměti, že i vaše oblečení dokáže jasně vypovědět to, zda to s tímto sportem myslíte vážně a zda jste ochotni dodržovat daná nepsaná pravidla, která s touto oblastí vždy úzce souvisela. Samozřejmě zároveň je třeba podotknout, že golf už dávno není sportem pouze pro vyvolené, z vyšších vrstev. Aktuálně totiž hraje v Čechách golf na 50 000 hráčů a i vy můžete být jedním z nich.

Pro muže i ženygolf kalhoty

Samozřejmě golf už dávno není ryze mužskou záležitostí, jelikož je stále více a více žen, které jeho kouzlu propadají také. Tomu samozřejmě odpovídá i dnes velmi bohatý výběr možností, jaké si lze obléci. Základem jsou samozřejmě golfová trička, ideálně krátkým rukávem, límečkem a typickými knoflíky v oblasti krku. Ta je vhodné doplnit také pohodlnými kalhotami, ale stejně tak lze zvolit i šortky. Ty jsou v provedení pánském i dámském. Něžnější pohlaví má poté k dispozici i další varianty, kterými mohou být i golfové sukně. Samozřejmě v tomto směru mluvíme hlavně o letním horkém počasí, do kterého jsou ideální.

Hrát lze i v chladnějších dnech

Ačkoliv během chladnějšího období se řada golfistů oddává hlavně tréninku v indoor centrech, rozhodně neplatí, že by golf nebyl aktivitou i v chladnějším období. Pouze je k tomu vhodné zvolit také správný outfit. Základem jsou určitě golfové kalhoty, které lze následně doplnit praktickou voděodolnou vestou, která dokáže během pobytu na hřišti příjemně zahřát. Stále je třeba ale dodržet dvě hlavní hlediska, a to stylový vzhled a také pohodlnost.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>