Hokejové hvězdy – Jiří Tlustý

Jiří Tlustý je hokejista, který za svoji poměrně zatím krátkou kariéru zažil dva protipóly toho, že je známý. Ale vezmeme to popořádku. Narodil se ve Slaném, konkrétně asi deset kilometrů za ním na vesnici, 16.3.1988. Začal tam i hrát, odtud se katapultoval do Kladna, z něhož pochází plejáda známých hokejistů v čele s Jaromírem Jágrem. Právě z kladenského týmu má kamaráda Michaela Frolíka, se kterým tam hrál a nímž se nyní potkává i v zámořské NHL. Už v osmnácti letech byl draftován Torontem Maple Leafs. Jenže sestoupil do tzv. juniorky kanadského týmu. O rok později se už ale objevil v základním kádru dospělého týmu a hned zazářil, když v rozmezí takřka půl minuty dal dva góly.

Od té doby se mu v podstatě v Torontu daří neustále až na menší výjimky. Mimo jiné je to i trojnásobný juniorský mistr světa. Když se podíváme na jeho parametry, tak na hokejistu je to více než dobré. Jeho výška činí 183 cm a váží 95 kilogramů. Když jsme na začátku zmínili ty obrácené protipóly slávy, tak to také musíme povysvětlit. Jedná se o to, že Jiří Tlustý má za sebou skandál docela obřích rozměrů. Nejedná se sice o žádné popíjení nebo prostitutky, ale i tak je to dost pikantní. Co se tedy vlastně stalo?

Jako devatenáctiletý se nafotil na mobilní telefon, jak ho Panbůh stvořil a nějakým způsobem se tyto fotky dostaly na internet. Jak známo, internetem se zprávy šíří rychlostí laviny a ani tady to nebyla výjimka. Miliony lidí se mohli podívat na to, co jindy vidí přítelkyně či partnerka toho dotyčného. Samozřejmě zapracovala cenzura a inkriminované místo bylo zakryto, ale stejně byl na světě skandál a poprask. Jako omluva může být pádný důvod to, že to fotil pro tehdy údajnou přítelkyni a že to byla mladická nerozvážnost. Od té doby se snaží úspěšně zbavit nálepky naháče z telefonu.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>