Já bych jim ukázal

brusleDost možná se na světě může najít nepatrně lepší sportovec než jsem já, ale osobně pochybuju. A jen díky tomu, že jsem na rybníku v mládí zapomněl brusle a přes můj nepřehlédnutelný talent mně rodiče další nepořídili, je naše hokejová, krasobruslařská a rychlobruslařská reprezentace ochuzena o jasného favorita.

jaTaké má dráha nadějného lyžaře vyhasla na školním lyžařském výcviku.  A to jen díky neschopnosti instruktorů, nepřiměřené kluzkosti sněhu, příkrosti svahů a všudypřítomné gravitaci. Místo nadějného sympatického budoucího šampióna, jsem končil výcvik se zlomeným egem a kostrčí. Obojí časem s jistou tvarovou nerovností srostlo. Jaká škoda pro fanoušky lyžování.

Ale nic nevzdávám a své sportovní schopnosti na teoretické úrovni nyní rozdávám jako mnozí v hospodě u piva. Soupeři mohou poděkovat nepříznivému osudu, že znemožnil zrod tak všestranného talentovaného borce.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>