Kam v zimě za sportem?

Milujete zimní sporty a nevíte, kam vyrazit? Podívejme se společně na několik tipů, kde rozhodně zklamáni nebudete. A to hlavně pro možnosti sportovních aktivit, jaké můžete vykonávat.

Milujete lyžování? Zkuste i zahraničí

Nejvíce je u nás milovníků lyžování. Není se čemu divit, jelikož lyže u nás mají skutečně dlouhou tradici. A to nejenom lyže sjezdové, ale jsou to také lyže běžecké, které jsou oblíbené. Zapomínat však nesmíme ani na snowboardisty. A kam lze za tímto sportem vyrazit? České nejvyšší hory určitě nezklamou, a tak není problém navštívit třeba Krkonoše, nebo Jeseníky. Pokud však chcete svůj zážitek z tohoto sportu posunout o pořádný kus dál, vyrazte za naše hranice. Kam konkrétně? Třeba do Rakouska nebo Itálie, ale stejně tak i do Francie či Švýcarska.

Na brusle doslova kamkoliv

Ano, dominují zimní stadiony, které dne nabídnou široké možnosti otevíracích dob pro veřejnost. Jelikož jsou dnes zimní stadiony doslova v jakémkoliv velkém městě, není třeba se bát toho, že byste neměli kde sportovat. Co ale v zimě přichází také vhod, to jsou přírodní ledové plochy. A tak můžete vyrazit na rybníky, přehrady, stejně jako jezera. Zde však pozor hlavně na svou bezpečnost. Z jakého důvodu? Led se může jevit jako silnější, než ve skutečnosti je. A to na to je dobré dávat velký pozor.

Zkuste i adrenalinovou zábavu

Myslíte si, že vás zimní sporty nemají čím překvapit. Omyl. Dnes už to nemusí být nutně jenom výše uvedená klasika, která patří mezi nejčastější možnosti pohybu v zimě. Jsou i vcelku zajímavé adrenalinové sporty, které vás více než zaujmou. O jaké jde konkrétně? Třeba snowkiting. Ten můžete zkusit na rozsáhlých planinách v horských oblastech. Co k tomu jako začátečníci potřebujete? Ideálně snowboard, specielního draka, instruktora a také vítr. Poté už se necháte nejenom táhnout po rozlehlých pláních, ale můžete vyzkoušet i zcela nové triky na vašem prkně.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>