Moravské vinné stezky nabídnou pro rok 2016 zajímavé akce

Že se na kole nesmí jezdit pod vlivem alkoholu, to ví každý zkušený i rekreační cyklista. Na druhou stranu bychom jenom těžko hledali někoho, kdo to skutečně dodržuje a nějaké to pivo, nebo víno si zkrátka dá. A proto vznikly také poměrně zajímavé trasy, které můžeme znát pod názvem Moravské vinné stezky. Nejenom, že jsou možností, jak projet tuto oblast po kvalitních cyklostezkách, ale jsou i možností, jak si užít i zajímavé akce. A jaké hlavní nás v roce 2016 čekají?

Tour de vinohrad už na jaře

První událost, která je rozhodně velmi oblíbená, nese zajímavý název, který je Tour de vinohrad. Jedná se o možnost účastnit se cyklistického výletu, který bude začínat v obci Mikulčice. Jeho záměr je jasná, a to především poznat zajímavé krásy celého kraje. S jízdou jsou spojeny nejenom ochutnávky zajímavých vín, ale samozřejmě také to, že se mnoho cyklistů může o tomto ušlechtilém nápoji dozvědět celou řadu zajímavých informací. A jak jsme zmínili, daná událost se kvapem blíží, jelikož startovním dnem takzvané Tour de vinohrad je třicátý duben roku 2016. Nejde však jenom o den jediný, jelikož Tour de vinohrad následně pokračuje i v dalších termínech, a to až do začátku měsíce září. Možností, kdy vyrazit, je tedy více než dost.

Nezklamou ani Velkomoravské stezky na Podluží

Pokud se podíváme na detail této zajímavé akce, musíme říci, že její koncept je také jasný. Jde o možnost užít si jízdu nádhernou přírodou, která bude samozřejmě kombinována s poznáním historie, ale i zajímavého vína. Vše se nese ve velmi přátelském duchu, což se jasně podepisuje na tom, jak moc dané Velkomoravské stezky na Podluží bývají oblíbené. Termín konání už je také předem známý. Jedná se o datum 9. 7., přičemž start daného cyklistického výletu je naplánován na dopolední hodiny, přičemž konec je v plánu v podvečer až večer.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>