Motokrosové boty FOX Instinct – kolekce a limitovaná edice pro rok 2015/JARO 2016

Milujete motokros? Zvýšený adrenalin kolující v žilách, nebezpečně rychlá jízda, sport pro odvážné i obrovský koníček, to vše mohou být synonyma pro motokros. Pokud jste aktivními motokrosovými jezdci, pravděpodobně se ani Vám nevyhýbají menší či větší zranění. Jejich negativní dopady lze ale výrazně snížit pomocí kvalitní povinné výbavy. Ta poskytuje zpevnění a ochranu těla v případě pádu a s ním souvisejícími zraněními. Přilba, rukavice nebo kombinéza (kalhoty a dres) jsou obvyklými a často užívanými součástmi výbavy, někteří ale zapomínají na ochranu nohou. S tou Vám nejlépe pomohou motokrosové boty.

Pokud při jízdě obujete motokrosové boty, budou Vaše nohy zpevněné a lépe chráněné proti úrazu. Boty navíc přispívají k jistějšímu a snazšímu řízení motorky. Mají totiž pevné protiskluzové podrážky. Jistě oceníte i jejich prodyšnost a další užitečné funkční vlastnosti.

Motokrosové boty FOX Instinct

Pokud o zakoupení motokrosových bot teprve přemýšlíte, vyzkoušejte špičku v dnešní nabídce. Součástí sortimentu některých prodejců jsou jediné boty na světě, díky nimž budete rychlejší! Motokrosové boty Fox Instinct Vašim nohám dopřejí stálou podporu a výjimečný komfort. Jsou to špičkové závodní boty s kloubem. Cílem společnosti Fox bylo vyrobit botu, která poskytne výjimečnou podporu kotníku, moderní design a nekompromisní pohodlí. Asi budete překvapeni tím, jak dlouho a jak důkladně tyto boty Fox testoval. Bylo vyrobeno šest prototypů a stovky testovacích bot v průběhu pouhých tří let! Až poté byly boty vyvinuty do finálního produktu. Boty Fox Instinct jsou nejvíce testovaným výrobkem v historii Fox Racing. Ricky Carmichael vyzkoušel první prototyp v lednu 2009. Následně s nimi vyhrál dva šampionáty a další závody (Barcia v East SX Lites a Roczen v MX2 World Championship).

Přečtěte si také: Motokrosové boty FOX Racing Comp 8 Boot

Komfort a podpora:

Podrážka je opravdu komfortní a zároveň dokonale podpůrná – je to díky atletickým vložkám s progresivním systémem odpružení, které jsou velmi podobné běžeckým botám. Pryžová směs Fox Duratec tlumí vibrace, má vynikající přilnavost a trvanlivost.

Holeň je silná a odolná – bezpečně zakotvená v polyuretanové podešvi, dokonale podpírá klenbu, ale zároveň umožňuje nevídaný komfort při pohybu chodidla.

Komfortní podešev – komfort chození Vás překvapí. Je to díky špičkovému tlumení vibrací.

Přezky:

Nové patentované pivot přezky. Jejich použití již nemůže být snadnější. Jejich chod je absolutně tichý. Přezky se přizpůsobují pohybu boty – v podstatě se pohybují společně s nohou.

Podrážka:

Dokonalá podrážka RCI – Ride Control Interface. Potěší Vás speciálním tvarováním a svou texturou. Díky LRC – Low Ride Chassis je jezdcova noha blíže pegu, kontrola brzdy i řazení je podstatně jednodušší. Gumová směs Duratec je materiál, který byl vyvinutý a patentovaný přímo společností Fox. Boty díky němu získávají excelentní přilnavost a nesmlouvavou trvanlivost.

Pohyb:

FRE (Full Response Engineering) – velká pohyblivost a zároveň boční stabilita. Hyper-extenzi zabraňuje patentovaný kloub. Vstup boty je perfektně utěsněný bez nutnosti použití přídavných suchých zipů.

Pánské MX boty Fox Racing Instinct Boot Black/Orange 13 (JARO 2016)

Pánské MX boty Fox Racing Instinct Le Boot Aqua – LIMITOVANÁ EDICE 2015

Pánské MX boty Fox Racing Instinct LE Boot Blue Yellow 2015

Pánské MX boty Fox Racing Instinct Boot White 10

Pánské MX boty Fox Racing Instinct Boot Black 9

2 komentáře

  • Vybíráme motokrosové boty | In-lifestyle.cz Permalink

    […] i větracími otvory nebo chytrým systémem zapínání, jako jsou například velmi oblíbené motokrosové botyFox. Právě ty se mohou pochlubit jedinečným způsobem utahování, který je odolný proti […]

  • Motokrosové boty – na co se zaměřit při jejich výběru? | In-lifestyle.cz Permalink

    […] Motokrosové boty Instinct od společnosti Fox procházejí testováním v těch nejnáročnějších závodních podmínkách a podílejí se na něm špičkoví profesionální jezdci, například fenomén RickyCarmichael. Jedině tak lze docílit toho, aby byla vyrobena bota, která poskytne maximální podporu kotníku a poskytne výjimečné pohodlí. Vše v moderním a stylovém designu. […]

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>