MS ve fotbale 2014

Mistrovství světa ve fotbale 2014

Mistrovství světa ve fotbale je v roce 2014 již dvacátým mistrovstvím světa, pořádané v létě v Brazílii. Každé mistrovství světa se ročně pořádá v jiném státě v různých koutech celého světa. Výběr tohoto státu se odvíjí podle výsledku losování světové fotbalové komise. Mistrovství světa ve fotbale v roce 2014 začalo 12. června a jeho finálový zápas se odehraje duelem dne 13. července.

Letos se mistrovství světa ve fotbale hraje ve dvanácti různých městech po celé Brazílii. Před mistrovstvím světa, se musely v těchto městech postavit nové stadiony. Celou výstavbu provázeli ohromné potíže, protože se jednalo o obzvláště složité projekty, protože na mistrovství světa ročně jezdí desítky miliónů fanoušků právě do míst, kde se tato utkání sehrávají, a jedná se pro daný stát o prestiž, protože všechny televize a média hovoří o dění právě na MS 2014.

Na turnaji můžete letos shlédnout 32 různých týmů z celého světa, jakými jsou například Brazílie, Chile, Kolumbie, Uruguay, Nizozemsko, Mexiko, Kostarika, Řecko, Francie, Itálie, Nigérie, Německo, Belgie a mnoho dalších. Jednotlivé týmy jsou zařazeny do skupin. Výherce ve skupině vždy pokračuje dál podle bodového zisku. Tým průběžně bojuje ve skupině i mezi skupinami, tak, aby se probojoval do osmifinále, čtvrtfinále, semifinále až do samotného finále.

V tomto mistrovství je řada nových týmů, a také řada týmů se do mistrovství vůbec nedostala přes kvalifikace, takže zápasy jsou hodně nejisté a nelze s určitostí říci, kdo bude vítěz!  Na všechna utkání můžete vsázet v sázkových kancelářích, můžete se dívat na jednotlivé přenosy z pohodlí Vašeho domova nebo při posezení s přáteli v hospodě. Každé mistrovství světa má něco do sebe.

 

svetovy pohar

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>