Představujeme výhodné pojištění pro piloty a instruktory!

Letectví jako sport nabízí velké vzrušení, zábavu a neobyčejné zážitky. Současně s tím se ale jedná o poměrně rizikového koníčka. Většina pilotů létá na vypůjčeném letadle a i zdánlivě malá škoda může stát několik tisíc korun. Všichni piloti, kteří nemají vlastní stroj, by proto měli přemýšlet o vhodném pojištění. Zajímavou pojistku pro piloty začala nově nabízet pojišťovna ERGO. Jak funguje?

I pro piloty instruktory

Pojištění pro piloty od ERGO pojišťovny se vztahuje na škody, které pilot způsobí na zapůjčeném letadle. Je určeno i pro piloty instruktory – v tomto případě pojištění pokrývá i škody, které způsobí žák, což je velkou výhodu. Zajímavostí pojistky je, že si můžete vybrat limit pojistného plnění: Jeho minimální výše je 50 000 Kč, maximální 600 000 Kč. Vždy se stanovuje i spoluúčast na pojistné události, a to ve výši 10 %. Každý pilot může u ERGO získat slevu na pojištění, která může dosahovat až 20 %. Sleva se odvíjí od prokázaného počtu nalétaných hodin. 

sport-in.eu_online_ergo_cz_01

Online s platností ihned

U ERGO pojišťovny je možné sjednat pojištění odpovědnosti pilota onlajn. Pokud zaplatíte kartou a uskutečníte let z letiště v jeho řádné provozní době, platí pojištění okamžitě. Vyřízení pojištění zabere jen několik málo minut.

Pojištění pilotů nabízí ERGO ve dvou variantách: Standard a Plus. Varianta Plus se odlišuje tím, že je v pojištění zahrnuto i připojištění finančních škod. Kromě toho je možné si k pojištění sjednat i pojištění odpovědnosti na škody. Proč se toto připojištění vyplatí, si přečtěte zde. Pojištění pilotů platí celosvětově a je možné ho uzavřít na dobu určitou (3, 6 nebo 9 měsíců) nebo na neurčito.

sport-in.eu_online_ergo_cz_02

Proč vsadit na nabídku ERGO?

Pojišťovna ERGO působí na trhu od roku 1994 a má stabilní zázemí. Nabízí pojistky, které vychází klientům vstříc nejen podmínkami, ale i cenou. Kromě pojištění pilotů nabízí i výhodné majetkové pojištění, dále také pojištění nemovitosti či pojištění cestovní.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>