Xiaomi Mi Band

Jaro, léto a v podstatě i podzim je díky příjemným teplotám obdobím, kdy je ideální začít se věnovat především běhání. Pokud s tím souhlasíte, je dobré měřit, ale i zaznamenávat svou aktivitu. Jak na to? Dnes si představíme unikátní fitness náramek s označením Xiaomi Mi Band. Ten je výjimečný už z několika pohledů. Tím prvním je rozhodně to, že zaujme svou velmi nízkou cenou. V porovnání s konkurenčními produkty totiž nestojí více, než jenom několik set korun. A to už je dobrý důvod, proč do něho investovat a proč ho začít používat.

Co vše Xiaomi Mi Band umí?

Základní charakteristiku tedy známe. Podívejme se společně také na co, co všechno tento konkrétní náramek vlastně umí. Rozhodně nebudete zklamáni, jelikož Xiaomi Mi Band umí v první řadě zjišťovat, kolik toho během dne nachodíte, stejně jako naběháte. Díky unikátní technologii je dané měření skutečně velmi přesné, což zcela logicky ocení každý z vás. Zvláště v porovnání s tím, kolik náramek stojí.

Kromě toho, že monitoruje vaše aktivity, dokáže velmi dobře monitorovat také váš spánek. Pokud budeme i zde konkrétní, je třeba říci, že bez jakéhokoliv ručního přepínání automaticky monitoruje vaši spánkovou aktivitu, o čemž vám poskytne dokonalý a samozřejmě také naprosto přesný přehled.

Oceníte i další praktické věci

Výše uvedené funkce se mohou týkat právě vašeho sportovního života a toho, jak s ním Xiaomi Mi Band bude souviset. Mimo jiné nabídne i řadu dalších praktičnosti. Vibracemi vás může upozornit na příchozí hovor, stejně jako může být spojený s budíkem a vzbudit vás ve chvíli, kdy je váze vašeho spánku mírná. Pokud navíc vlastníte i mobilní telefon od Xiaomi, nezapomínejte také na velmi zajímavou možnost automatického odemykání vašeho mobilního telefonu. I to jsou přednosti, ze kterých bude každý náročný zájemce o fitness náramky nadšený.

Vložit komentář

Můžete použít tyto HTML tagy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>